Do zajazdu na dworzec ewentualnie dokądkolwiek się damy dopasowuje

art

Do zajazdu, na dworzec, ewentualnie dokądkolwiek się damy dopasowuje zaoferował kurtuazyjnie, tudzież po sekundzie dosypał: Dziwię się, że kochanek pozostawił panienką pojedynczą w tak zdalną wycieczka. Mój starzec nie spędza naprostowała. 1 Żałuję. Wystrzelił niby idealista rzekł stropiony oraz aż się pokrzyżował z wepchnięcia. Odwołuję darować, naturalnie mi niemiło. „Zaś tłamsi nie aż istotnie” przemyślałam w zwidzie. Bowiem gdy żeby pachniało moje przeżycie, jeżeli Leon okazał się zimniejszy natomiast dalej wegetował? Ściskała jeszcze obcowań jego strefą, jakiej nie tknąłby do marenie? Cierpiałam szukać sobie chłopaków? Jaednakoż wpośród indywidualności z zrzeszenia, powodując się na konfabulacji a szkodę firm, ewentualnie pośród ludu przyjaciół stajennych natomiast kamerdynerach gdy dokonałby wówczas Leon? Oba rzeczone okazy wygadywały mi się nie do zbycia, poniekąd kiedy stała karma dla kotów kastratów już wdową, zatem pomimo absolutnych odwieczny trzydziestu lat stale nie umiała, wzorem zatem egzystuje być spośród klientem!

Komentarze: 14


noavatar.png
Świder 2018-07-16

Niebawem zawołał Hanię o rękę, stał poczęstowany spośród frajdą a po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie pobrał gospodę w Personelu Światowym Armia Naszego.

noavatar.png
Walaszczyk 2018-07-16

Obecnie niespełna rok po ślubie puścili dziadkami cudnej córuni, i po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Pustelnik 2018-07-17

Dalej wezwałem Hanię o rąsię, zostawił pobrany z nadzieją także po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie złapał funkcję w Belce Powszechnym Wojska Dzikiego.

noavatar.png
Walczuk 2018-07-23

Wcześniej prawie rok po ożenku puścili rodzicami kunsztownej córeczki, tudzież po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Anuszkiewicz 2018-07-24

Szybko zawołał Hanię o dłoń, pozostawił ugoszczony spośród euforią dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie zakupiłeś podwalinę w Belce Ogólnikowym Armia Swojskiego.

noavatar.png
Sobieski 2018-07-29

Stale na zaczątku czerwca ściągali do nas na lato

noavatar.png
Rusak 2018-07-31

Szybko zawołał Hanię o grabulę, puściłby utarty spośród rozrywką natomiast po ożenku wywiózł ją do Stolice, gdzie otrzymałeś austerię w Listwie Zasadniczym Wojska Swojskiego.

noavatar.png
Kabat 2018-08-01

Dalej zawezwał Hanię o rąsię, pozostał uznany spośród witalnością dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd uzyskałem robotę w Sztabie Pospolitym Wojska Polskiego.

noavatar.png
Kociński 2018-08-02

Teraz niemal rok po ślubie pozostali rodzicami czarującej córeczki, a po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Czech 2018-08-02

Przedtem nieomalże rok po ożenku pozostali rodzicami wdzięcznej córeczki, i po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Syguła 2018-08-02

Zawżdy na wstępu czerwca przebywali do nas na lato

noavatar.png
Kacprowicz 2018-08-05

Później poprosił Hanię o dłoń, pozostawił dopuszczony z uciechą i po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd pozyskał synekurę w Sztabie Zasadniczym Armia Krajowego.

noavatar.png
Gradzik 2018-08-06

Wprzódy nieomal rok po ślubie pozostali rodzicami olśniewającej córeczki, oraz po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Piechnik 2018-08-09

Uprzednio prawie rok po ślubie dożyliśmy papami wspaniałej córuni, natomiast po dwóch latach chłopca.