Zaistniej ponownie na rynku pracy

Informacje

Dodany: 2018-08-07
Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu
art

Profesjonalne kursy sep do 1kv

Jesteś pełnym ambicji elektroenergetykiem, którego wykonywana praca jest też pasją? Jeśli tak to przejdź więc przez specjalistyczne kursy SEP i zwiększ swój zakres umiejętności. Wydasz się nie tylko atrakcyjniejszy dla pracodawcy czy konsumenta, ale będziesz w stanie także zwiększyć przez to swoją pensję. Za wysokiej klasy usługi pracodawcy potrafią zapłacić ogromne kwoty.

Zapoznaj się z ofertą SEP, które przeprowadza kursy bez pośredników, bo ma własną komisję kwalifikacyjną, zwołaną przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Cechuje nas http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/ ogromna zdawalność wśród naszych kursantów, a to wszystko dzięki temu, że podczas szkoleń omawiana zostaje cała tematyka, jaka może wystąpić na egzaminie. Ochronimy cię zatem przed dużą ilości stresu. Szkolenia przygotowywane będą przez trenerów z długim stażem, którzy przekazują swoje doświadczenie w sposób naprawdę zrozumiały, za pomocą przejrzystych slajdów i dzielą się z kursantami przydatnymi materiałami szkoleniowymi. Jeżeli rozchodzi się o sprawy papierkowe, to wcale nie ma ich dużo do dopełnienia. SEP uprawnienia otrzymasz bez uciążliwego czekania, bowiem już w ciągu 24 godzin od wpłaty dokonanej po egzaminie. Kursy SEP trwają 4 godziny, a ich datę jesteś w stanie całkowicie wybrać odpowiednio do prywatnych potrzeb podczas rejestracji. Od razu po odbyciu szkolenia zostajesz poddany pod ustny egzamin. Pamiętaj, żeby posiadać przy sobie dowód osobisty lub podobny dokument, jaki poświadczy o twojej tożsamości.

Zaistniej ponownie na rynku pracy. Uzyskaj uprawnienia SEP w grupie elektrycznej, cieplnej lub gazowej. Oddziały SEP mieszczą się w ponad dwudziestu miastach na terenie całej Polski, takich jak Poznań, Szczecin, Białystok czy Toruń. Zaznaczamy również, że na prośbę klientów jesteśmy gotowi poprowadzić kurs też i w konkretnie wyznaczonych przez nich ośrodkach, jako zamknięte kursy SEP dla firm. Wychodzimy także naprzeciw oczekiwaniom klientów używających jedynie języka angielskiego i niemieckiego. Jeżeli zajmujesz się eksploatacją oraz dozorem sprzętu elektrycznego, instalacji i sieci elektroenergetycznych, skończyłeś osiemnaście lat i zdobyłeś minimum podstawowe wykształcenie, to ta oferta została stworzona dla ciebie. Zdobądź Państwowe Świadectwo Kwalifikacyjne. Sprawdź dostępne kursy SEP i zarejestruj się już dzisiaj. Nie zwlekaj, gdyż terminy rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie pozwól, aby twoja konkurencja była szybsza.

Źródło informacji: